Zkušební stránka

Právě si prohlížíte ukázkovou stránku, která byla vytvořena automaticky během instalace WordPressu. Stránky se liší od příspěvků zejména tím, že obsahují nějaký statický text a jsou zobrazovány na stále stejném místě webu (u většiny šablon jde o navigační menu). Lidé obvykle nejdříve vytvářejí základní informační stránky, kde se představují návštěvníkům webu a seznamují je se svými záměry. Může to být např. něco v následujícím stylu (osobní web):

Vítejte! Jmenuju se Pavel a bydlím na venkově. Pracuju jako programátor a po nocích překládáme WordPress do češtiny. A tohle je můj web, kde se občas dozvíte nejen něco o programování, ale i o mé rodině a cestování. Rádi totiž jezdíme na výlety, a to bez ohledu na počasí, protože já zpívám v dešti rád…

… a nebo něco podobného (firemní web):

Firma XYZ byla založena v roce 1991 a již od počátku se zabývá výrobou kvalitního jablečného moštu. Soustředíme se na zpracování ovoce od drobných pěstitelů a naše výrobky neobsahují žádné další chemické přísady. Firma sídlí v Liberci a zaměstnává více než 200 kvalifikovaných lidí.

Pokud s WordPressem právě začínáte, měli byste se nejdříve přihlásit do administrace a tuto stránku smazat (nebo upravit). A nic už vám také nebrání vytvářet další obsah webu v podobě nových stránek a příspěvků. Doufáme, že budete se správou webu v redakčním systému WordPress spokojeni!

Hej! Já jsem první nadpis a toužím po změně

Já jsem propagační text. Klikněte na tlačítko úprav ke změně tohoto textu. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

21. 5. 2018

Májové slavnosti s Dobříšskou vodovodou

Dobříšské Májové slavnosti byly o víkendu nabité programem a zábavou nejen pro děti, ale i pro dospělé. V horkém počasí uvítalo naši Dobříšskou vodu spoustu návštěvníků. Pro osvěžení jsme nabídli  […]
8. 5. 2018

Plošná deratizace města Dobříš

Dnes 21. 5. 2018 proběhne kompletní deratizace splaškové kanalizace v Dobříši. K deratizaci jsou používány moderní preparáty s účinnými antikoagulačními látkami, schválenými krajskou hygienickou stanicí.      
30. 4. 2018

     
30. 4. 2018

Obnova vodovodu a kanalizace v ul. Nerudova, Dobříš

V současné době probíhá obnova vodovodu a kanalizace v ul. Nerudova, dokončení prací je naplánováno na konec května. Pro více informací kontaktujte naše zákaznické oddělení.  
23. 4. 2018

Den Země v Dobříši

Máme za sebou úspěšnou akci Týden Země zaměřenou na ochranu životního prostředí, kterou pořádalo Město Dobříš. I naše společnost se připojila k oblíbené oslavě Dne Země, která se každoročně pořádá na […]
5. 2. 2018

Zákon o vodách přinese změny v kontrolách vypouštění odpadních vod do kanalizace

Sněmovna včera minulý týden podpořila novelu zákona o vodách, která přinese změny v kontrolách vypouštění odpadních vod do kanalizací. Novela zpřesňuje povinnosti při likvidaci odpadních vod, například […]